Home / STUDIUM A KARIÉRA / Unipetrol, a.s. / Vedoucí odboru prodeje pro jednotku polyolefinů

Kontakt

Na Pankráci 127
140 00 Praha 4

Tel.: 225 001 444

infoSPAMFILTER@unipetrol.cz

Personální oddělení:

Pro lokalitu Praha (Unipetrol, Benzina): job-praha@unipetrol.cz

Pro lokalitu Litvínov (Unipetrol RPA, Unipetrol Doprava, Unipetrol Services): job-litvinov@unipetrol.cz

Pro lokalitu Pardubice (Paramo): job-pardubice@unipetrol.cz

job-prahaSPAMFILTER@unipetrol.cz

Unipetrol, a.s.

Vedoucí skupina v oblasti zpracování ropy a petrochemie v ČR, jeden z hlavních hráčů ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 součástí rafinérské a petrochemické skupiny PKN Orlen.

Počet zaměstnanců: 4000
Dny otevřených dveří: ANO
Možnost stipendia: ANO
Nabízíme brigády: ANO
Nabízíme praxe: ANO
Nabízíme spolupráci na projektech: ANO
Volné místo:

Vedoucí odboru prodeje pro jednotku polyolefinů

místo působnosti: Litvínov

Společnost UNIPETROL RPA, s.r.o., patřící do skupiny Unipetrol, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa kategorie THP do úseku prodeje VEDOUCÍ ODBORU PRODEJE PRO JEDNOTKU POLYOLEFINŮ

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce spolu s motivačním dopisem na e-mail: jitka.vaneckova@unipetrol.cz, nejpozději do 31.10.2013. Případné dotazy zodpoví Ing. Jitka Vaněčková, tel. č.: +420 476 162 520.

Pracovní náplň
  • Vede a koordinuje plnění strategie prodeje společnosti s cílem dosáhnout maximálního zisku pro společnost
  • Spolupracuje na zpracování metodických plánů, norem a předpisů obchodní a prodejní politiky v rámci platné legislativy s cílem optimalizovat proces zajištění a řízení prodejních aktivit.
  • Řídí a zajišťuje kontakt se zákazníky, vyhledávání nových zákazníků a identifikaci jejich potřeb s cílem zajištění vysoké kvality služeb vedoucí k dosažení maximální spokojenosti zákazníka
  • Jako člen řízení prodeje vede svými manažerskými aktivitami tým podřízených k vysoké pracovní výkonnosti
  • Řídí a realizuje obchodní případy, vč. případných ukončení obchodních vztahů či reklamačních řízení s cílem zajistit optimální průběh takových případů, a tím minimalizovat tak případné ztráty
  • Na základě situace na trhu připravuje podklady pro výrobní objemy a jejich strukturu, doporučuje změny v sortimentu a cenové změny s cílem zajistit optimální rovnováhu obchodní společnosti
  • Koordinuje vyhodnocení plnění strategie prodeje s cílem zajistit příslušné údaje pro manažerské rozhodování v rámci přípravy podnikatelského plánu.

Požadujeme
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo chemického zaměření / SŠ s praxí nejméně 3 roky na obchodní pozici
  • Znalost obchodních strategií
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Uživatelské znalosti MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), znalost SAP výhodou
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, efektivní práci s časem, schopnost analyzovat a řešit problémy
  • Zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • Flexibilitu
  • Loajalitu, spolehlivost, odpovědnost
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. “B“

Nabízíme
  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody

úvazek: práce na plný úvazek
požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání